Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

BUTY MĘSKIE TREKKINGOWE - HURT

( ilość produktów: 2 )

Trekkingi to buty przeznaczone do pieszych wędrówek o różnym stopniu trudności na zróżnicowanym terenie. Polecane są przede wszystkim turystom uwielbiającym spędzanie czasu na szlaku. A jakie buty trekkingowe będą najlepsze do Twojego sklepu obuwniczego? Podpowiadamy, czym kierować się przy zakupie tego rodzaju obuwia oraz jakie modele najbardziej przykują uwagę Twoich klientów.

Męskie buty trekkingowe w hurcie – najlepszy wybór dla Twojego sklepu obuwniczego

Bardzo często, biorąc pod uwagę hurt męskich butów trekkingowych, najchętniej skłaniamy się do zakupu uniwersalnego obuwia trekkingowego wysokiej jakości. Jednakże, należy w tym miejscu podkreślić, że nie istnieje coś takiego, jak uniwersalne buty trekkingowe. Obuwie to zawsze powinno być dostosowane do pory roku, w której zamierzamy z niego korzystać, a także rodzaju terenu, po którym będziemy się poruszać. Oznacza to, że na zimowe wyprawy w góry odpowiednim wyborem będą masywniejsze modele za kostkę. Natomiast w przypadku pieszych wędrówek po terenach nisko położonych najlepiej sprawdzą się lekkie półbuty. Właściwie dobrane i wygodne buty są podstawą każdej dłuższej wyprawy pieszej. Wiele osób zastanawia się także, jaki materiał wierzchni w przypadku butów trekkingowych będzie najlepszy. W tym aspekcie możemy spokojnie kierować się indywidualnymi preferencjami, gdyż trudno jednoznacznie określić, który materiał jest lepszy – skóra czy syntetyk. Buty skórzane z pewnością są bardzo wytrzymałe, wodoodporne i oddychają, co niezwykle cenią sobie zwolennicy górskich wycieczek. Nasza hurtownia męskich butów trekkingowych Pawpol oferuje stylowe modele wykonane z najwyższej jakości skóry.

Hurt męskich butów trekkingowych

Męskie buty trekkingowe w hurcie powinny cechować się wysoką oddychalnością. Za tę ich właściwość odpowiada często obecność dodatkowej membrany, która w zależności od producenta może mieć różne nazwy. Membrana ta zapewnia komfortową ochronę stopy, dzięki swojej porowatej strukturze. Faktura tego materiału jest dużo mniejsza niż cząsteczka wody, ale zarazem kilkaset razy większa od cząsteczki pary wodnej. Oznacza to, że obuwie posiadające taką membranę jednocześnie jest oddychające i nieprzemakalne. Jeśli zapewnimy takim butom dokładną i regularną impregnację, to dodatkowo zwiększymy ich odporność na wodę, dzięki czemu nawet dłuższe wycieczki w niesprzyjających warunkach pogodowych nie będą nam straszne. Warto także zwrócić uwagę na odpowiednią grubość podeszwy, której zadaniem jest skuteczna amortyzacja pracy mięśni i ścięgien podczas marszu z ciężkim plecakiem.

Hurtownia męskich butów trekkingowych Pawpol

Nasza hurtownia męskich butów trekkingowych Pawpol oferuje najwyższej jakości męskie buty trekkingowe od czołowych polskich producentów obuwia. Zapewnimy Twojemu sklepowi obuwniczemu najlepszy asortyment wygodnych, stylowych i wytrzymałych butów męskich przeznaczonych do wymagających pieszych wypraw.

pixel